NASIL ÜYE OLABİLİRİM « GERİ DÖN

Derneğimize üye olmaya karar vermeden önce sitemizde bulunan Tüzüğümüzü incelemenizi öneririz. Derneğimiz amaç ve faaliyetlerini kabul eden ve üyelik şartlarını taşıyan gerçek ve tüzel kişiler üyelik başvurusunda bulunabilirler. İletişim formumuz üzerinden üyelik başvuru formu talep eden kişilere mail yoluyla formumuzu gönderiyoruz.

Üyelik başvuru formumuz bir sayfa olup, dört bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde üyelik başvurusunda bulunan gerçek veya tüzel kişinin dernek tüzüğünü okuduğunu, tüzükte belirtilen şartlara uyduğunu, bu inançla verilecek tüm görevleri yapacağını ve ödentilerini zamanında, tam ve eksiksiz yapacağını belirterek imza altına almaktadır.

İkinci bölümde ise gerçek veya tüzel kişinin üyelik bilgilerine yer verilmektedir. Üçüncü ve dördüncü bölümler ise derneğimiz yetkilileri tarafından doldurulmaktadır.

Gerçek kişi üyelik başvurularında, tam ve eksiksiz doldurularak imza edilmiş üyelik formunun yanı sıra başvuru sahibine ait iki adet vesikalık fotoğraf ve önlü arkalı fotokopisi çekilmiş kimlik kartının olması gerekmektedir.

Tüzel kişi başvurularında ise formumuzun üye bilgileri kısmına tüzel kişiliğin tam adı, adresi, vergi ve telefon numaralarının girilmesi yeterlidir. Bunun yanı sıra başvuru esnasında, tüzel kişiliği derneğimizde temsile yetkili kişinin görevlendirme yazısı (antetli kağıda yazılmış), tüzel kişiliğin imza sirküsü ile görevlendirilen kişinin kimlik fotokopisi ve iki adet vesikalık fotoğrafı ile başvuru yapılabilir.

Başvurular derneğimize ulaştıktan sonra yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısında görüşülerek karara bağlanmaktadır. Üyeliğe kabul edilen gerçek veya tüzel kişilere üyelik başvurularının olumlu sonuçlandığı yönünde yapılan bildirimin akabinde 30 gün içerisinde bir sefere mahsus alınan giriş aidatı (40 TL) ile aralık ayı sonuna kadar hesaplanacak yıllık aidat toplamını (aylık 5 TL), elden derneğimize makbuz karşılığı, yada Finansbank Özlüce Şubesi Hesap no: 63131516, IBAN: TR37 0011 1000 0000 0063 1315 16 hesabına yatıra bilirsiniz.

Lütfen daha sonra her yıl nisan ayı sonuna kadar yıllık aidatınızı (60 TL) yatırmayı unutmayınız.